Nazilli Genç Kızılay, gençlere iftar yemeği verdi
Haber
18 Nisan 2022 - Pazartesi 13:05 Bu haber 13847 kez okundu
 
Nazilli Genç Kızılay, gençlere iftar yemeği verdi
GÜNDEM Haberi
Nazilli Genç Kızılay, gençlere iftar yemeği verdi

Nazilli Genç Kızılay, gençlere iftar yemeği verdi

 

Nazilli Genç Kızılay, Adnan Menderes Üniversitesi İsabeyli Kampüsünde gençlere iftar yemeği verdi.

 

Gençleri yalnız bırakmayan Türk Kızılay Nazilli Şube Başkanı Mevlüt Günay’ın da katıldığı iftar yemeğinde ev sahipliği yapan Nazilli Genç Kızılay Başkanı Mehmet Halit Ay, konuklarını ağırlamak için Nazilli Genç Kızılay gönüllüleri ile birlikte cansiperane bir şekilde koşuşturdu.

 

Yaptıkları çalışmalarla göz dolduran Nazilli Genç Kızılay Başkanı Mehmet Halit Ay ve gönüllü gençler iftar yemeğinin sonunda konuk gençlerle hep birlikte sohbet ettiler.

 

"Kırmızı Hilalimiz her yerde"

 

Başkan Ay, Kızılay'ın öneminin her geçen gün daha da arttığını belirterek yaptığı açıklamada, “Adnan Menderes Üniversitesi İsabeyli Kampüsünde, Kızılay, Genç Kızılay, gönüllülerimiz ve değerli bağışçılarımızın destekleriyle 400 kişilik düzenlediğimiz iftar yemeğinde genç kardeşlerimizle buluştuk. Ülkemizin en aktif sosyal yardım kuruluşlarından biri olan Kızılayın önemi ülkemizin yaşadığı her zorlukta bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Memleketimizin neresinde bir afet olsa orada kırmızı hilalimizi görürüz.Topluma her alanda bir ışık kaynağı ve yardım eli olmak adına gece gündüz demeden çalışıyoruz ve topluma dayanak olmaya çabalıyoruz. Bu açıdan maddi ve manevi bütün destekleri çok önemsiyoruz. Yıllardır gönül dostlarımızın verdiği destekler sayesinde bu kuruluşu ayakta tutuyor, ülkemizin her yerinde emek vermeye devam ediyoruz. Maddi, manevi bize destek veren herkese teşekkür eder, zor günlerin en yakın dostunun Kızılay olduğunu hatırlatırız” dedi.

 

 

Kaynak: () - Yasemin BALIKÇI Editör: Yasemin BALIKÇI
Etiketler: Nazilli, Genç, Kızılay,, gençlere, iftar, yemeği, verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı