Nazilli pırıl pırıl oluyor
Haber
03 Ekim 2020 - Cumartesi 08:43 Bu haber 6144 kez okundu
 
Nazilli pırıl pırıl oluyor
GÜNDEM Haberi
Nazilli pırıl pırıl oluyor

 

Nazilli pırıl pırıl oluyor

 

Nazilli Belediyesi ekipleri Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın talimatıyla Yeşil ve Çapahasan Mahallelerinde kapsamlı temizlik çalışması başlattı.

 

Nazilli’nin daha yaşanılır bir şehir olması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan,  merkez mahalleler başta olmak üzere şehrin 82 mahallesinin tamamında rutin belediyecilik hizmetlerini aksatmadan gerçekleştiriyor.

 

Başkan Özcan: “Bir fazlasını yapmaya gayret ediyoruz”

Yeşil ve Çapahasan Mahalllerinde Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından sürdürülen kapsamlı temizlik çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Daha güzel, daha temiz ve daha yaşanılır bir şehir inşa etmek için yaptığımız hizmetlerin her zaman bir fazlasını yapmaya gayret ediyoruz. Tüm birimlerimizle birlikte yol yapım çalışmalarımızın yanı sıra temizlik, peyzaj ve üst yapı faaliyetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

 

Başkan Özcan: “Gayesi Nazilli olan herkesin yanındayız”

Nazilli’nin ekonomik ve sosyal gelişimi için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirten Başkan Özcan, “Birlik ve beraberlik içerisinde memleketimizin kalkınması için yumruğumuzu masaya vurmamız gerekiyor. Bizler, gayesi Nazilli olan herkesin yanındayız” dedi.

Kaynak: Editör: Yasemin BALIKÇI
Etiketler: Nazilli, pırıl, pırıl, oluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı